Jak korzystać z danych statystycznych przy skreślaniu kuponów?

Skitterphoto / Pixabay

Wiele osób, które chce zwiększyć swoje szanse w różnych grach liczbowych, zanim wytypuje numery sprawdza, której pojawiają się najczęściej w danym okresie. Na przykład jakie są najczęściej padające liczby w multi i te właśnie skreślają. Czy jednak zawsze ma to sens?

Matematyka i statystyka

Z punktu widzenia matematyki każda liczba ma takie same szanse aby wypaść. Szansa na trafienie wszystkich 10 cyfr wynosi zaś 1 do 8911711. Jest ona dość mała, ale dalej jest to szansa.
Statystyki pokazują zaś, że pewne liczby pojawiają się częściej od innych. Czy można ten fakt jakoś wykorzystać tak, by zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Jak zadziałać statystykę żeby wygrać?

Ślepe skreślenie licz określonych jako „najczęściej padające liczby w multi”. Chyba, że dopiszę nam sporo szczęścia.
Jak ustaliliśmy wcześniej w teorii każda liczba ma taką samą szansę na wylosowanie. Jednak jeśli naprawdę chcemy wykorzystać dane statystyczne do skreślenia kuponów, musimy wziąć pod uwagę bardzo ważny czynnik. Czas. Co on ma do tego?
Bardzo wiele. Liczby, które najczęściej padają w danej grze liczbowej, od jej początków, a te, które na przykład często padają w tym miesięcy mogą być kompletnie inne.

Które więc skreślać?

Losowania mają swoje zasady. Jedną z nich jest to, że o tym, czy skreśliliśmy dobre liczby dowiemy się dopiero po losowaniu. Przed nim nie ma w zasadzie ani dobrych, aby złych liczb. Dlatego, aby nie czuć się oszukanym dobrze puścić na przykład dwa lub trzy zakłady. W pierwszym dać liczby, które ogólnie pojawiają się najczęściej w tygodniu. W drugim możemy skreślić te, które często pojawiały się często ogólnie w danym miesiącu. Trzeci zakład możesz zostawić sobie na Twoje własne liczby.
Statystyki bowiem nie przewidują w grach liczbowych jednego. Zwykłego szczęścia, które może dopisać człowiekowi i sprawić, że nawet najrzadziej padające cyfry będą tymi wygranymi dla kogoś.

Czy da nam to pewną wygraną?

Nie można jednak oczekiwać jednak, że już pierwsza gra da nam wygraną. Do tego potrzeba szczęścia, ale też i trochę cierpliwości. Nie można też jednak iść w drugą stronę i wszystkich pieniędzy wydawać na losy, gdyż również nie wyjdzie nam to na dobre.
We wszystkim należy mieć umiar.