Atrakcyjne gry liczbowe

Nawalescape / Pixabay

Gry liczbowe obecnie są kojarzone głównie z grami oferowanymi przez Totalizator Sportowy. Wiele osób decyduje się na tego typu gry z nadzieją na wysokie wygrane. Należy jednak pamiętać, że prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej jest bardzo niskie. Szczególnie dotyczy to tych gier, w których wygrana pierwszego stopnia wynosi kilka lub nawet kilkadziesiąt milionów. Dlatego też wiele osób woli zdecydować się na gry o wyższym stopniu prawdopodobieństwa. Które z nich są rzeczywiście atrakcyjne?

 

Jedną z gier oferowanych przez Totalizator Sportowych jest tak zwany Mini lotek. W przypadku tej gry konieczne jest obstawienie pięciu liczb z czterdziestu dwóch. Choć główna wygrana nie sięga miliona, to jednak rzadko zdarza się dzień, aby ktoś nie trafił głównej nagrody. Jej wysokość jest jednak uzależniona od liczby osób, które również prawidłowo obstawiły zwycięskie numery.
Wyniki mini lotka można znaleźć w każdym miejscu, gdzie sprzedawane są kupony Totalizatora Sportowego. Bez trudu można także wyszukać je w internecie. Wiele osób decyduje się również na oglądanie losowania o godzinie 21. 40.